foakleys

-

foakleys sunglasses

-

Michael Kors Sverige

-

mulberry tasker

-

mulberry tasker udsalg

-

Billiga Michael Kors

-

Ralph Lauren Sverige

-

cheap oakley sunglasses

-

burberry outlet

-

Ralph Lauren Sverige

 News
 
:
 • Евакуатор Львів, Послуги евакуатора, Україна, транспортувати автомобіль, перевезти автомобіль, автомобіль поламався в дорозі
 • Евакуатор Львів, Послуги евакуатора, Україна, транспортувати автомобіль, перевезти автомобіль, автомобіль поламався в дорозі
 • Евакуатор Львів, Послуги евакуатора, Україна, транспортувати автомобіль, перевезти автомобіль, автомобіль поламався в дорозі
 • Евакуатор Львів, Послуги евакуатора, Україна, транспортувати автомобіль, перевезти автомобіль, автомобіль поламався в дорозі
 • Евакуатор Львів, Послуги евакуатора, Україна, транспортувати автомобіль, перевезти автомобіль, автомобіль поламався в дорозі
 • Евакуатор Львів, Послуги евакуатора, Україна, транспортувати автомобіль, перевезти автомобіль, автомобіль поламався в дорозі

Евакуатор - мінімальні ціни
 • евакуатор на місце поломки цілодобово і недорого
 • перевезення несправного авто до місця ремонту
 • евакуація авто після ДТП
 • перевезення несправного/ ретро автомобіля у Львові, по Україні та по Європі
 • технічна допомога у дорозі: підзарядка акумулятора, підвезення палива, заміна пошкодженого колеса
 • "тверезий водій" (м. Львів)

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька, 377

Телефон:
+38 (067) 558 22 06(Viber),
+38 (095) 008 22 06,
+38 (063) 682 06 32

GPS координати:
49.821176,
23.916842АВТОЕВАКУАТОР вся Україна і Європа
News

Евакуатор з Польщі

Ще в 90-их роках Польща не була цікавою для українських підприємців та заробітчан, проте з кожним роком інтерес до цієї країни зростає з геометричною прогресією. Так, з 2014 року кількість українських заробітчан в Польщі зросла в 5 разів – до 1,5млн (лише за офіційними даними).

Більшість українських туристів подорожують на власному автомобілі, адже в Польщі збудовано багато сучасних автобанів. Окрім того в Польщі багато цікавих місць, наприклад старовинний Краків, сучасна Варшава і модерновий Вроцлав. На автомобілі подорожувати цією країною дуже зручно і цікаво.

З нашого досвіду, навіть якщо у вас новий чи повністю технічно обслужений автомобіль – це не гарантує вам відсутності поломки в дорозі чи тим більш ДТП в Польщі.

У такому прикрому випадку Вам потрібно буде скористатись нашими послугами евакуатора з Польщі на Україну, адже ремонт на території Польщі може вартувати дуже дорого і, головне, тривати тижні а то й місяці. Ми транспортуємо автомобілі з Польщі також разом з пасажирами (п’ять додаткових місць) в комфортних умовах з кондиціонером.

Ми знаємо специфіку перевезень, тому де б ви не знаходились, в т.ч. в Гданську чи в Катовіце, евакуатор ENTRANSприбуде до вас в Польщу і транспортує ваш автомобіль і вас з сімєю до через кордон до України в найкоротші терміни. Надаємо необхідні документи для страхових компаній, готівковий та безготівковий розрахунок.

Також перевеземо автомобіль з Польщі на розмитнення через кордон на лафеті чи евакуаторі недорого!

Як замовити евакуатор з Польщі?

Звяжіться з нами, телефон +380675582206 (Viber,Telegram) в будь-який зручний для вас час і надайте наступну інформацію:

-Марка, модель авто

-Місцезнаходження автомобіля

Поломка автомобіля чи пошкодження при ДТП

Ціни на доставку автомобіля з Польщі у нас приємні і адекватні.

Професійна команда і обладнання

Команда компанії "Евакуатор ENTRANS" забезпечить якісне завантаження Вашого автомобіля на евакуатор та безпечне перевезення до місця призначення. Довіртеся нам і Ваш автомобіль буде доставлений цілим та неушкодженим з Польщі у найкоротший час незалежно від складності маршруту, погодних умов та відстані транспортування.
Евакуатори служби "ENTRANS" Львів 
заберуть Ваш автомобіль з будь-якого міста Польщі, Чехії, Словаччини чи Німеччини. На борту евакуатора працює кондиціонер.

ВодіїÂ розмовляють англійською та польською.
Ми дбаємо про Ваш комфорт та зручність, а тому розрахунок здійснюємо як готівковим, так і безготівковим способом, забезпечуючи при цьому всі необхідні бухгалтерські документи для страхової компанії.

Працюємо по всій території Європи і розмовляємо англійською 

Евакуатор з Європи в Україну недорого


Готівковий і безготівковий розрахунок

 

-Чи можливо перевезти автомобіль евакуатором з Греції до Львова без нашої присутності? Ми залишили його на СТО для ремонту, а самі мусіли вертатись додому.

Тепер там в Греції відмовляються ремонтувати мотор, кажуть, що лишень заміна мотора, що виходить дуже дорого. Знову туди їхати з евакуатором нема можливості.

Галина, м. Львів

- Так, можемо надати вам евакуатор з Греції, Македонії, Албанії чи Чорногорії без вашої присутності за наявності документів на авто. Вам слід було викликати наш евакуатор зазделегіть, тоді б ми забрали вас разом з вашим

автомобілем і не було б проблем і додаткових витрат з поверненням додому в Україну.

Чи можливо перевезти автомобіль з Польщі в Тернопіль без техпаспорта? Автомобіль пасат на українських номерах, я працюю в Польщі. Мені поляк в'їхав в зад і поліція забрала техпаспорт. Розбита задня фара, бампер, кришка багажника. Сказали що віддадуть техпаспорт коли зремонтую машину. Нема можливості в Польщі її ремонтувати бо це ще й дорого. Щось порадите, допоможете?

Петро Кашук, м. Мостиська, Львівська область.

- Так, можемо надати вам евакуатор з Польщі в Україну. Техпаспорт вилучили, бо ви не маєте права їхати своїм ходом, оскільки машина пошкоджена, зокрема розбита фара. А на евакуаторі чи лафеті вас можна перевезти, поліція вам дала довідку що техпаспорт вилучено, на кордоні все буде ок. Дзвоніть +380675582206 (Viber, Telegram)

- Хлопці чи їздите ви евакуатором в Італію (місто Віареджо)? Мій син приїхав в гості в Італію і йому поломився мотор, машина AUDI Q5 її привезли йому з Америки. З сином ше є невістка і малий 5 років. Чи можете їх всіх забрати разом з машиною?

Іванка, Італія, м. Піза

- Доброго дня, так можемо забрати і автомобіль, і пасажирів з Італії. Нехай ваш син контактує з нами за номером +380675582206 (Viber, Telegram)

Наш автомобіль поломався в Чорногорії, тут ремонт закінчать хіба за два місяці, коробка автомат полетіла. Нас троє з малою дитиною. Якщо б ми домовились про евакуатор з Чорногорії в Україну то скільки водіїв евакуатора б їхало? Один чи два? Бо тут дорога нелегка, переживаємо за безпеку, ми з дитиною. Чи є у вас кондиціонер в евакуаторі, бо дитина важко переносить жару?

Нестерюк Галина і Петро, м.Червоноград, Львівська область

- Так, на далекі відстані (Чорногорія, Хорватія, Болгарія чи Греція) у нас, як правило, їде два водії евакуатором, одному важкувато і довго, незручно для пасажирів. Кондиціонер у нас не лише є, він ще й працює ;) Звертайтесь, заберемо вас на евакуаторі з комфортом разом з вашим авто з ЧорногоріїÂ додому в Україну +380675582206 (Viber, Telegram)

alt

 


Поломка авто в Європі. Евакуатор з Європи в Україну

Чи в Рим, чи в Крим - поїдемо і евакуюємо ваше авто.

У випадку поломки вашого авто за кордоном чи ДТП в Європі

Детальніше...
 

ВИКЛИК ЕВАКУАТОРА ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Викликати евакуатор у Львові

Заказати евакуатор Львів, Мостиська, Яворів, Червоноград, Львівська область

телефон евакуатора Львів, Мостиська

Замовлення евакуатора Львів, Мостиська, Львівська область


Детальніше...
 


АВТОЕВАКУАТОР ЛЬВІВ, перевезення автомобілів Львів, авто транспортування після ДТП, заміна акумулятора в дорозі, допомога в дорозі, перевезення несправного ретро автомобіля чи машини, евакуатор скористатись послугами Львів, потрібен евакуатор викликати евакуатор Львів, перегон авто по Україні з Європи з за кордону забрати машину з місця ДТП, заміна пошкодженого колеса в дорозі, эвакуатор по городу Львов, эвакуатор Львов недорого, эвакуатор по Львову, эвакуатор по Украине недорого, эвакуатор за рубеж, транспортировка по Европе holowanie towing in Lviv towing in Kyiv towing to Poland towing to Germany Львів Київ Луцьк Ковель Тернопіль Ужгород Мукачеве Івано-Франківськ Червоноград Стрий

Евакуатор ТМ "ENTRANS" © Всі права захищені.